Apie mus
 

 

           UAB EVIRINO PREKYBA – patikimas partneris Lietuvoje, pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba suskystintomis naftos dujomis.

Mūsų misija - suskystintų dujų vartotojų poreikių patenkinimas, užtikrinant optimalų aukštos kokybės ir žemos kainos santykį ir visus saugumo reikalavimus.

 

            Jums siūlome dujas balionuose, skirtas dujiniams krautuvams (dujos parduodamos su akcizo mokesčiu). Krautuvams naudojami 11 kg ir 19 kg dujų balionai. Taip pat siūlome buitiniams poreikiams skirtą propaną-butaną 11, 21 ir 33 kg balionuose.

Kokybė: mūsų įmonė automobilines ir buitines dujas importuoja iš Rusijos. Šios dujos pasižymi aukšta kokybe, didesniu propano kiekiu mišinyje, kuris leidžia užtikrinti mažesnį autopakrovėjų variklių dėvėjimąsi, mažesnes kuro sąnaudas.

Įmonė garantuoja savalaikį dujų balionuose pristatymą, kurį užtikrina turimas logistikos sandėlis su balionų pildymo infrastruktūra Vilniuje.

Tikimės, jog įvertinsite mūsų ilgalaikę patirtį, patikimumą, sugebėjimą būti tikrais partneriais, kas leidžia kurti pridedamą vertę su mažiausiais administravimo kaštais.


 
  © 2021 evirina.lt | Interneto svetainių kūrimas